Świeca zapłonowa irydowa NGK BR10EIX

74,00 

Świece zapłonowe irydowe NGK przedstawiają aktualnie najwyższej jakości rozwiązanie techniczne. Świece te posiadają końcówkę elektrody środkowej ze stopu irydu. Jest ona przyspawana laserowo specjalną metodą.

Sprawdź opis i dowiedz się więcej!

Produkt dostępny na zamówienie

Iryd topi się dopiero od 2450 °C i jest bardzo odporny na erozję iskrową. Zastosowanie irydu powoduje, że okres użytkowania takiej świecy jest przeciętnie dwukrotnie dłuższy w porównaniu ze świecą standardową. Poza tym metal szlachetny pozwala wykonać znacznie cieńszą elektrodę środkową – tylko 0,6 mm. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na napięcie zapłonu i poprawia rozchodzenie się frontu płomienia w komorze spalania. Produkt na zamówienie – około 2dni

Pasuje do:

ModelKod rokutypVIN (od – do)RocznikIl. cyl.Moc silnika
Aprilia AF1 125 Futura
FM/FG1990130 PS, 22 kW
Aprilia AF1 125 Futura
FM/FG1991130 PS, 22 kW
Aprilia AF1 125 Sintesi
EH1988127 PS, 20 kW
Aprilia AF1 125 Sintesi Replica
EU1989127 PS, 20 kW
Aprilia AF1 125 Sport Pro
FM/GE1992125 PS, 18 kW
Aprilia AF1 125 Sport Pro
FM/GE1993125 PS, 18 kW
Aprilia Classic 125MF0001997127/11 PS, 20/8 kW
Aprilia Classic 125MF0001998127/11 PS, 20/8 kW
Aprilia Classic 125MF0001999111,6 PS, 8,5 kW
Aprilia Classic 125MF0002000111,6 PS, 8,5 kW
Aprilia Classic 125MF0002001111,6 PS, 8,5 kW
Aprilia Europa 125FV1990130 PS, 22,1 kW
Aprilia Europa 125FV1991130 PS, 22,1 kW
Aprilia MX 125 Supermoto
TZ0002004124,5 PS, 18 kW
Aprilia MX 125 Supermoto
TZ0002005124,5 PS, 18 kW
Aprilia MX 125 Supermoto
TZ0002006124,5 PS, 18 kW
Aprilia MX 125 Supermoto
TZ0002007124,5 PS, 18 kW
Aprilia Red Rose 125
FQ1993127 PS, 20 kW
Aprilia Red Rose 125
FQ1994127 PS, 20 kW
Aprilia Red Rose 125
FQ1995127 PS, 20 kW
Aprilia Red Rose 125
FQ1996127 PS, 20 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
GS1992133/27 PS, 24/20 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
GS1993133/27 PS, 24/20 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
GS1994133/27 PS, 24/20 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
MP0001995133/27 PS, 24/20 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
MPA001996133/27 PS, 24/20 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
MPA001997131 PS, 22,8 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
MPA001998124,5 PS, 18 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
MPB101999130 PS, 22 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
MPB102000130 PS, 22 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
MPB102001130 PS, 22 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
PYA002006129,2 PS, 21,5 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
PYA002010124 PS, 18 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
PYA002011124 PS, 18 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
PYA002012124 PS, 18 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
PYA002013124 PS, 18 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
RD00/RM00/RDA002009128,6 PS, 21 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
RD0002007129,2 PS, 21,5 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
RD0002008128,6 PS, 21 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
SFA002002130 PS, 22 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
SFA002003130 PS, 22 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
SFG002004129,2 PS, 21,5 kW
Aprilia RS 125 Extrema/Replica
SFG002005129,2 PS, 21,5 kW
Aprilia RS 125 Tuono
SFD002003115 PS, 11 kW
Aprilia RS 125 Tuono
SFD002003129,2 PS, 21,5 kW
Aprilia RS 125 Tuono
SFD002004115 PS, 11 kW
Aprilia RS 125 Tuono
SFD002004129,2 PS, 21,5 kW
Aprilia RX 125GF19901
Aprilia RX 125GF19911
Aprilia RX 125GF19921
Aprilia RX 125GF19931
Aprilia RX 125RVA002008124,5 PS,18 kW
Aprilia RX 125RVA002009124,5 PS,18 kW
Aprilia RX 125RVA002010123 /15 PS, 17/11 kW
Aprilia RX 125RVA002011123 /15 PS, 17/11 kW
Aprilia RX 125RVA002012123 /15 PS, 17/11 kW
Aprilia RX 125RVA002013123 /15 PS, 17/11 kW
Aprilia SX 125RV0002008124,5 PS,18 kW
Aprilia SX 125RV0002009124,5 PS,18 kW
Aprilia SX 125RV0002010123/15 PS, 17/11 kW
Aprilia SX 125RV0002011123/15 PS, 17/11 kW
Aprilia SX 125RV0002012123/15 PS, 17/11 kW
Aprilia SX 125RV0002013123/15 PS, 17/11 kW
Aprilia SX 125RV0002014123/15 PS, 17/11 kW
Aprilia Tuareg 125 Rally
19851
Aprilia Tuareg 125 Rally
19861
Aprilia Tuareg 125 Rally
19871
Aprilia Tuareg 125 Rally
19881
Aprilia Tuareg 125 Rally
GA19891
Aprilia Tuareg 125 Rally
GB19901
Aprilia Tuareg 125 Rally
GG19911
Aprilia Tuareg 125 Rally
GG19921
Aprilia Tuareg 125 Wind
19881
Aprilia Tuareg 125 Wind
19891
Aprilia Tuareg 125 Wind
19901
Cagiva Mito 50P200AA19981
Cagiva Mito 50P200AA19991
Derbi GP1 50 LCPREDWB/SB200215,3 PS, 3,9 kW
Derbi GP1 50 LCPREDXB200315,3 PS, 3,9 kW
Derbi GP1 50 LCPREDXB200415,3 PS, 3,9 kW
Derbi GP1 50 V2 LC Ketten Antrieb
PR1A1A200513,5 PS, 2,6 kW
Derbi GP1 50 V1 LC Ketten Antrieb
PR1A1A200515,3 PS, 3,9 kW
Derbi GP1 50 V2 LC Ketten Antrieb
PR1A1A200613,5 PS, 2,6 kW
Derbi GP1 50 V1 LC Ketten Antrieb
PR1A1A200615,3 PS, 3,9 kW
Derbi GP1 50 V2 LC Ketten Antrieb
PR1A1A200713,5 PS, 2,6 kW
Derbi GP1 50 LC Open
PR1B1A200714,5 PS, 3,3 kW
Derbi GP1 50 LC Open
PR1B1A200814,5 PS, 3,3 kW
Derbi GP1 50 LC Open
PR1B1A200914,5 PS, 3,3 kW
Derbi GP1 50 LC Open
PR1B1A201014,5 PS, 3,3 kW
Derbi GP1 50 LC Open
PR1B1A201114,5 PS, 3,3 kW
Fantic Caballero 80 RC
1993111 PS, 8 kW
Fantic Caballero 80 RC
1994111 PS, 8 kW
Fantic Caballero 80 RC
1995111 PS, 8 kW
Fantic Caballero 80 RC
1996111 PS, 8 kW
Gas Gas MC 652005116,3 PS, 12 kW
Gas Gas MC 652006116,3 PS, 12 kW
Gas Gas MC 652007116,3 PS, 12 kW
Gas Gas MC 652008116,3 PS, 12 kW
Gas Gas MC 652009116,3 PS, 12 kW
Gas Gas MX 65 Crosscountry
2010116,3 PS, 12 kW
Gilera DNA 50 GP Experience
C2700001ZAPC2700001000001ZAPC2700001999999200314,8 PS, 3,5 kW
Gilera DNA 50 GP Experience
C2700002ZAPC2700002000001ZAPC2700002999999200414,8 PS, 3,5 kW
Gilera DNA 50 GP Experience
C2700003ZAPC2700003000001200514,8 PS, 3,5 kW
Gilera DNA 50 GP Experience
C2700003ZAPC2700003000001200614,1 PS, 3 kW
Gilera DNA 50 GP Experience
C2700003ZAPC2700003000001200714,1 PS, 3 kW
Gilera DNA 50 GP Experience
C2700003ZAPC2700003000001200814,1 PS, 3 kW
HM-Moto CRE B 125 RR 2T Baja
2014115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRE B 125 RR 2T Baja
2015115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRE B 125 RR 2T Baja
B12500EZENB12500EB1200012011115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRE B 125 RR 2T Baja
B12500EZENB12500EB1200012012115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRE B 125 RR 2T Baja
B12500EZENB12500EB1200012013115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRE B 125 2T Six Competition
2014115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRE B 125 2T Six Competition
2015115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRE B 125 2T Six Competition
B12500EZENB12500EB100001ZENB12500EB1199992011115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRE B 125 2T Six Competition
B12500EZENB12500EB100001ZENB12500EB1199992012115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRE B 125 2T Six Competition
B12500EZENB12500EB100001ZENB12500EB1199992013115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRM B 125 RR 2T Derapage
2014115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRM B 125 RR 2T Derapage
2015115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRM B 125 RR 2T Derapage
B12500MBZENB12500MB1200012011115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRM B 125 RR 2T Derapage
B12500MBZENB12500MB1200012012115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRM B 125 RR 2T Derapage
B12500MBZENB12500MB1200012013115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRM B 125 2T Derapage Competition
2014115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRM B 125 2T Derapage Competition
2015115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRM B 125 2T Derapage Competition
B12500MBZENB12500MB100001ZENB12500MB1199992011115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRM B 125 2T Derapage Competition
B12500MBZENB12500MB100001ZENB12500MB1199992012115/27 PS, 11/20 kW
HM-Moto CRM B 125 2T Derapage Competition
B12500MBZENB12500MB100001ZENB12500MB1199992013115/27 PS, 11/20 kW
Honda CR 80 RGHE040JH2 HE040-GK300058JH2 HE040-GK30686619861
Honda CR 80 RHHE040JH2 HE040-HK400014JH2 HE040-HK40487619871
Honda CR 80 RJHE040JH2 HE040-JK500026JH2 HE040-JK50271319881
Honda CR 80 RKHE040JH2 HE040-KK600001JH2 HE040-KK60334119891
Honda CR 80 RLHE040JH2 HE040-LK701233JH2 HE040-LK70202119901
Honda CR 80 RMHE040JH2 HE040-MK800813JH2 HE040-MK80162719911
Honda CR 80 RNHE040JH2 HE040-NK900720JH2 HE040-NK90097919921
Honda CR 80 RPHE040JH2 HE040-PK000471JH2 HE040-PK00214719931
Honda CR 80 RRHE040JH2 HE040-RK100205JH2 HE040-RK10168519941
Honda CR 80 RSHE040JH2 HE040-SK20000119951
Honda CR 80 R 19 Zoll2GHE040JH2 HE040-GK300010JH2 HE040-GK30392819861
Honda CR 80 RB 19 ZollTHE04AJH2 HE04A-TK000001JH2 HE04A-TK0009491996127 PS, 20 kW
Honda CR 80 RB 19 ZollVHE04AJH2 HE04A-VK010001JH2 HE04A-VK0109641997127 PS, 20 kW
Honda CR 80 RB 19 ZollWHE04AJH2 HE04A-WK0200011998127 PS, 20 kW
Honda CR 80 RB 19 ZollXHE04AJH2 HE04A-XK0300011999127 PS, 20 kW
Honda CR 80 RB 19 ZollYHE04AJH2 HE04A-YK0400012000127 PS, 20 kW
Honda CR 80 RB 19 Zoll1HE04AJH2 HE04A-1K0500012001127 PS, 20 kW
Honda CR 80 RB 19 Zoll2HE04AJH2 HE04A-2K0600012002127 PS, 20 kW
Honda CR 85 R3HE07AJH2 HE07A-3K000001JH2 HE07A-3K0999992003126 PS, 19 kW
Honda CR 85 R4HE07AJH2 HE07A-4K010001JH2 HE07A-4K0199992004126 PS, 19 kW
Honda CR 85 R5HE07AJH2 HE07A-5K020001JH2 HE07A-5K0999992005126 PS, 19 kW
Honda CR 85 R6HE07AJH2 HE07A-6K1000012006126 PS, 19 kW
Honda CR 85 R7HE07AJH2 HE07A-7K2000012007122 PS, 16 kW
Honda CR 85 R7HE07AJH2 HE07A-7K2000012008122 PS, 16 kW
Honda CR 85 RB 19 Zoll3HE07AJH2 HE07A-3K000001JH2 HE07A-3K0999992003126 PS, 19 kW
Honda CR 85 RB 19 Zoll4HE07AJH2 HE07A-4K010001JH2 HE07A-4K0199992004126 PS, 19 kW
Honda CR 85 RB 19 Zoll5HE07AJH2 HE07A-5K020001JH2 HE07A-5K0999992005126 PS, 19 kW
Honda CR 85 RB 19 Zoll6HE07AJH2 HE07A-6K1000012006126 PS, 19 kW
Honda CR 85 RB 19 Zoll7HE07AJH2 HE07A-7K2000012007122 PS, 16 kW
Honda CR 85 RB 19 Zoll7HE07AJH2 HE07A-7K2000012008122 PS, 16 kW
Husqvarna CR 1251A11A1-0500011995137 PS, 27 kW
Husqvarna CR 1251A11A1-0500011996137 PS, 27 kW
Husqvarna CR 1251A11A1-0500011997137 PS, 27 kW
Husqvarna CR 1251AE1AE-0501561993137 PS, 27 kW
Husqvarna CR 1251AE1AE-0501561994137 PS, 27 kW
Husqvarna CR 125H100AAZGH H100AA-WV0600011998137 PS, 27 kW
Husqvarna CR 2501993152 PS, 38 kW
Husqvarna CR 2501994152 PS, 38 kW
Husqvarna WR 12519951
35/10 PS, 26/7,4 kW
Husqvarna WR 1251A11A1-00000119961
35/10 PS, 26/7,4 kW
Husqvarna WR 1251A11A1-00000119971
35/10 PS, 26/7,4 kW
Husqvarna WR 1251AE1AE-0011901993135/10 PS, 26/7 kW
Husqvarna WR 1251AE1AE-0018421994135/10 PS, 26/7 kW
Kawasaki KR-1S 250 C21990260 PS, 44 kW
Kawasaki KR-1S 250 C31991260 PS, 44 kW
Kawasaki KR-1S 250 C31992260 PS, 44 kW
Kawasaki KX 65 A1KX065AAAKX065AAA-000001KX065AAA-0090002000115,9 PS, 11,7 kW
Kawasaki KX 65 A2KX065AAAKX065AAA-009001KX065AAA-0160002001115,9 PS, 11,7 kW
Kawasaki KX 65 A3KX065AAAKX065AAA-016001KX065AAA-0270002002116,7 PS, 12,3 kW
Kawasaki KX 65 A4KX065AAAKX065AAA-027001KX065AAA-0360002003116,7 PS, 12,3 kW
Kawasaki KX 65 A5KX065AAAKX065AAA-036001KX065AAA-0420002004116,7 PS, 12,3 kW
Kawasaki KX 65 A6KX065AAAKX065AAA-042001KX065AAA-0480002005116,7 PS, 12,3 kW
Kawasaki KX 65 A6FKX065AAAKX065AAA-048001KX065AAA-0540002006116,7 PS, 12 kW
Kawasaki KX 65 A7FKX065AAAKX065AAA-054001KX065AAA-0590002007116,7 PS, 12 kW
Kawasaki KX 65 A8FKX065AAAKX065AAA-059001KX065AAA-0650002008116,7 PS, 12 kW
Kawasaki KX 65 A9FKX065AAAKX065AAA-065001KX065AAA-0700002009116,7 PS, 12 kW
Kawasaki KX 65 AAFKX065AAAKX065AAA-070001KX065AAA-0720002010116,7 PS, 12 kW
Kawasaki KX 65 ABFKX065AAAKX065AAA-072001KX065AAA-07500020111
Kawasaki KX 65 ACFKX065AAAKX065AAA-075001KX065AAA-07800020121
Kawasaki KX 65 ADFKX065AAAKX065AAA-078001KX065AAA-08100020131
Kawasaki KX 65 AEFKX065AAAKX065AAA-08100120141
Kawasaki KX 65 AFFKX065AAAKX065AAA-083001KX065AAA-08500020151
Kawasaki KX 65 AGFKX065AAAKX065AAA-085001KX065AAA-08800020161
Kawasaki KX 65 AHFKX065AAAKX065AAA-088001KX065AAA-09200020171
Kawasaki KX 65 AJFKX065AAAKX065AAA-092001KX065AAA-09500020181
Kawasaki KX 65 AKFKX065AAAKX065AAA-095001KX065AAA-09799920191
Kawasaki KX 125 B219831
Kawasaki KX 125 C119841
Kawasaki KX 125 D119851
Kawasaki KX 125 E119861
Kawasaki KX 125 E219871
Kawasaki KX 125 F119881
Kawasaki KX 125 G119891
Kawasaki KX 125 H119901
KTM EGS 125 2T1993111/35 PS, 8/26 kW
KTM EGS 125 2T1994111/35 PS, 8/26 kW
KTM EGS 125 2T1995111/35 PS, 8/26 kW
KTM EGS 125 2T1996111/35 PS, 8/26 kW
KTM EXC 125 2T1993111/35 PS, 8/26 kW
KTM EXC 125 2T1994111/35 PS, 8/26 kW
KTM EXC 125 2T1995111/35 PS, 8/26 kW
KTM EXC 125 2T1996111/35 PS, 8/26 kW
KTM EXC 125 2T1997111/35 PS, 8/26 kW
KTM SX 50 LC Pro-Junior
2002110 PS, 7,4 kW
KTM SX 50 LC Pro-Senior
2002112 PS, 8,8 kW
KTM SX 6019981
KTM SX 6019991
KTM SX 6020001
KTM SX 6519981
KTM SX 6519991
KTM SX 6520001
KTM SX 652001116 PS, 12 kW
KTM SX 125 2T1993135 PS, 26 kW
KTM SX 125 2T1994135 PS, 26 kW
KTM SX 125 2T1995135 PS, 26 kW
KTM SX 125 2T1996135 PS, 26 kW
KTM SX 125 2T1997135 PS, 26 kW
KTM SX 500 2T1992160 PS, 44 kW
KTM SX 500 2T1993160 PS, 44 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc2 Extreme
C22000ZAPC22000-00001001200014,1 PS, 3 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc2 Extreme
C22000ZAPC22000-00001001200114,1 PS, 3 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc3 45 km/h
C32000ZAPC32000-00001001ZAPC32000-00999999200114,5 PS, 3,3 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc3 45 km/h
C32000ZAPC32000-00001001ZAPC32000-00999999200214,5 PS, 3,3 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc3 45 km/h
C32000ZAPC32000-00001001ZAPC32000-00999999200314,5 PS, 3,3 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc3 45 km/h
C32000ZAPC32000-00001001ZAPC32000-00999999200414,5 PS, 3,3 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc3 Power
C45100ZAPC45100-00001001ZAPC45100-00014055200514,5 PS, 3,3 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc3 Power
C45100ZAPC45100-00014056ZAPC45100-00022190200614,5 PS, 3,3 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc3 Purejet
C320001ZAPC3200001-000001ZAPC3200001-999999200214,4 PS, 3,2 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc3 Purejet
C320001ZAPC3200001-000001ZAPC3200001-999999200314,4 PS, 3,2 kW
Piaggio NRG 50 LC DD mc3 Purejet
C320001ZAPC3200001-000001ZAPC3200001-999999200414,4 PS, 3,2 kW
Piaggio Zip 50 2T LC SP
C25000ZAPC250000-9002140201214,3 PS, 3,2 kW
Piaggio Zip 50 2T LC SP
C25000ZAPC250000-9002140201314,3 PS, 3,2 kW
Piaggio Zip 50 2T LC SP
C25000ZAPC250000-9002140201414,3 PS, 3,2 kW
Piaggio Zip 50 2T LC SP
C25000ZAPC250000-9002140201514,3 PS, 3,2 kW
Suzuki PE 175NPE175PE175-1072901979124 PS, 18 kW
Suzuki PE 175TPE175PE175-200030PE175-2015491980127,5 PS, 20,3 kW
Suzuki PE 175XPE175PE175-201550PE175-2122081981127,5 PS, 20,3 kW
Suzuki PE 175ZPE175PE175-2122091982127,5 PS, 20,3 kW
Suzuki PE 250TPE250PE250-200030PE250-2041501980135 PS, 26 kW
Suzuki PE 250XPE250PE250-2041511981135 PS, 26 kW
Suzuki PE 250ZPJ11APJ11A-21000011982138,5 PS, 28,5 kW
Suzuki RM 65K3KXEBCKXEBC-3A0000012003116,7 PS, 12,3 kW
Suzuki RM 65K4KXGBCKXGBC-4A0000012004116,7 PS, 12,3 kW
Suzuki RM 65K4KXGBCKXGBC-4A0000012005116,7 PS, 12,3 kW
Suzuki RM 80 XMRC12ARC12A-104019RC12A-1045431991127 PS, 20 kW
Suzuki RM 80 XNRC12ARC12A-104544RC12A-1052351992127 PS, 20 kW
Suzuki RM 80 XPRC12ARC12A-105236RC12A-1057541993127 PS, 20 kW
Suzuki RM 80 XRRC12ARC12A-105755RC12A-1062091994127 PS, 20 kW
Suzuki RM 80 XSRC12ARC12A-106210RC12A-1063631995127 PS, 20 kW
Suzuki RM 80 XTRC12ARC12A-106364RC12A-1065211996127 PS, 20 kW
Suzuki RM 80 XVRC12ARC12A-106522RC12A-1066841997127 PS, 20 kW
Suzuki RM 80 XWRC12ARC12A-106685RC12A-1068221998127 PS, 20 kW
Suzuki RM 80 XXRC12ARC12A-1068231999127 PS, 20 kW
Suzuki RM 80YRD15CRD15C-Y11000012000127 PS, 20 kW
Suzuki RM 80K1RD15CRD15C-111000012001126 PS, 19 kW
Suzuki RM 85K2RD16CRD16C-211000012002126 PS, 19 kW
Suzuki RM 85K3RD16CRD16C-311000012003126 PS, 19 kW
Suzuki RM 85K4RD16CRD16C-411000012004129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85K5RD16CRD16C-511000012005129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85K6RD16CRD16C-611000012006129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85K7RD16CRD16C-711000012007129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85K8RD16CRD16C-811000012008129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85K9RD16CRD16C-911000012009129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85L0RD16CRD16C-A11000012010129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85L0RD16CRD16C-A11000012011129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85L0RD16CRD16C-A11000012012129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85L0RD16CRD16C-A11000012013129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85 L GrossradK3RD17CRD17C-311000012003126 PS, 19 kW
Suzuki RM 85 L GrossradK4RD17CRD17C-411000012004129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85 L GrossradK5RD17CRD17C-511000012005129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85 L GrossradK6RD17CRD17C-611000012006129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85 L GrossradK7RD17CRD17C-711000012007129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85 L GrossradK8RD17CRD17C-811000012008129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85 L GrossradK9RD17CRD17C-911000012009129 PS, 21,5 kW
Suzuki RM 85 L GrossradL0RD17CRD17C-A110000120101
Suzuki RM 85 L GrossradL0RD17CRD17C-A110000120111
Suzuki RM 85 L GrossradL0RD17CRD17C-A110000120121
Suzuki RM 85 L GrossradL0RD17CRD17C-A110000120131
Suzuki RM 85 L GrossradL0RD17CRD17C-A110000120141
Suzuki RM 85 L GrossradL0RD17CRD17C-A110000120151
Suzuki RM 85 L GrossradL6RD17CRD17C-0G050000120161
Suzuki RM 85 L GrossradL6RD17CRD17C-0G050000120171
Suzuki RM 85 L GrossradL6RD17CRD17C-0J0500001RD17C-0J059999920181
Yamaha YZ 80 17/14 Zoll Rad4GT14GT4GT-0001011993125 PS, 18 kW
Yamaha YZ 80 17/14 Zoll Rad4GT34GT4GT-0071014GT-0109991994128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 17/14 Zoll Rad4GT54GT4GT-0151014GT-0160991995128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 17/14 Zoll Rad4GT74GT4GT-0171011996128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 17/14 Zoll Rad4GT94GT4GT-0190831997128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 17/14 Zoll Rad4GTBCB01CCB01C-0001101998128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 17/14 Zoll Rad4GTDCB01CCB01C-0023051999128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 17/14 Zoll Rad4ES9CB01CCB01C-0044252000128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 17/14 Zoll Rad4ESACB01CCB01C-0080302001128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 LW 19/16 Zoll Rad4LB14LB4LB-0001014LB-0019991994128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 LW 19/16 Zoll Rad4LB34LB4LB-0041014LB-0060991995128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 LW 19/16 Zoll Rad4LB54LB4LB-0081011996128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 LW 19/16 Zoll Rad4LB74LB4LB-0112101997128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 LW 19/16 Zoll Rad4LB9CB02CCB02C-0001011998128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 LW 19/16 Zoll Rad4LBBCB02CCB02C-0006561999128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 LW 19/16 Zoll Rad4LC7CB02CCB02C-0013142000128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 80 LW 19/16 Zoll Rad4LC8CB02CCB02C-0025122001128 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad5PA1CB04CCB04C-0001012002129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad5PA4CB04CCB04C-0072582003129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad5PA7CB07CCB07C-0001012004129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad5PAACB09CCB09C-0001012005129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad5PADCB09CCB09C-0048092006129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad5PAGCB09CCB09C-0087422007129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad5PAKCB09CCB09C-0116902008129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad5PANCB09CCB09C-0143262009129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad5PASCB09CCB09C-0160642010129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad5PAVCB09CCB09C-0167662011129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad1SN1CB09CCB09C-0178562012129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad1SN1CB09CCB09C-0178562013129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad1SN7/9CB09CCB09C-01966820141
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad1SNA/NCCB09CCB09C-02036320151
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad1SND/NFCB09CCB09C-02133020161
Yamaha YZ 85 SW 17/14 Zoll Rad1SNG/NJCB09CCB09C-02189820171
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad5SH1CB05CCB05C-0001012002129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad5SH4CB05CCB05C-0020092003129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad5SH7CB08CCB08C-0001012004129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad5SHACB10CCB10C-0001012005129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad5SHDCB10CCB10C-0021422006129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad5SHGCB10CCB10C-0037532007129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad5SHKCB10CCB10C-0054942008129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad5SHNCB10CCB10C-0072132009129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad5SHSCB10CCB10C-0084992010129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad5SHVCB10CCB10C-0090412011129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad1SP1CB10CCB10C-0098812012129 PS, 21 kW
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad1SP4CB10CCB10C-01046720131
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad1SP7CB10CCB10C-01106420141
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad1SPACB10CCB10C-01163020151
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad1SPDCB10CCB10C-01221220161
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad1SPGCB10CCB10C-01287920171
Yamaha YZ 85 LW 19/16 Zoll Rad1SPKCB10C20181

Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką świecy na stronie producenta: https://www.ngk.de/nc/pl/wyszukiwarka-produktow/

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami! 🙂

Producent

NGK

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Świeca zapłonowa irydowa NGK BR10EIX”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart